Jesteś tutaj:Kultura Zapraszamy na spotkanie z aktorem Lechem Dyblikiem
poniedziałek, 06 maja 2019 17:07

Zapraszamy na spotkanie z aktorem Lechem Dyblikiem

  mn
Zapraszamy na spotkanie z aktorem Lechem Dyblikiem źródło: Wikipedia

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Jarząbkowa i okolicznych miejscowości na niecodzienne wydarzenie, które odbędzie się już w najbliższy piątek w miejscowym Wiejskim Domu Kultury.

Na zaproszenie sołtysa wsi Jarząbkowo przyjedzie Lech Dyblik – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, pieśniarz. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Fanom kina znany m.in. z filmów Kiler, Wiedźmin, Pod Mocnym Aniołem oraz obrazów w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego Dom zły, Drogówka czy Wołyń.

W trakcie spotkania aktor w charakterystyczny dla siebie sposób opowie m.in. o zaskakującej historii swojego życia, kulisach pracy na planie serialu Świat według Kiepskich, w którym gra postać złomiarza-filozofa Kazimierza Badury. Wszystko to przeplatane będzie śpiewem przy akompaniamencie gitary.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane