Jesteś tutaj:Kultura Koncert wiosenny na 100-lecie Uniwersytetu Poznańskiego
wtorek, 07 maja 2019 11:16

Koncert wiosenny na 100-lecie Uniwersytetu Poznańskiego

 
Koncert wiosenny na 100-lecie Uniwersytetu Poznańskiego archiwum redakcji

Z okazji setnej rocznicy powołania największej szkoły wyższej w Poznaniu, w najbliższy czwartek w MOK-u odbędzie się koncert w wykonaniu Wykładowców i Studentów Zakładu Edukacji Muzycznej Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM w Kaliszu.

Koncert wypełniony przebojami z okresu dwudziestolecia międzywojennego, zostanie wykonany przez kilkunastu artystów i przy akompaniamencie fortepianu, kontrabasu oraz perkusji. Scenariuszem i reżyserią zajęła się Katarzyna Strojna-Bigora. Wszystko w celu uświetnienia setnej rocznicy powstania Wszechnicy Piastowskiej, a więc obecnego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Koncert odbędzie się w czwartek 9 maja o godzinie 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Wstęp wolny - zapraszamy!

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Konstytuch wtorek, 07 maja 2019 12:10 napisane przez Konstytuch

    Czy będzie także wykład "historyczny" profesora z cywilizowanej Europy?

  • Link do komentarza rezigiusz wtorek, 07 maja 2019 11:30 napisane przez rezigiusz

    Widzę ze 9 maj pewnie tak przypadkowo wybrał pan teolog z zawodu dyrektor aby tak przy okazji uczcić zwycięstwo ZSRR nad Niemcami w drugiej Wojnie Światowej a tym samym zniewolenie Polski na kolejne prawie 50 lat. Cóż żeby nie zbieg tej daty może i bym się udał na ten koncert ale sorry podziękuję

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane