Jesteś tutaj:Kultura Klub dla Samkoszy Kulinarnych „Apetyt na Książkę” otwarty
poniedziałek, 13 maja 2019 12:45

Klub dla Samkoszy Kulinarnych „Apetyt na Książkę” otwarty

  mn
Klub dla Samkoszy Kulinarnych „Apetyt na Książkę” otwarty zdjęcie nadesłane

Właśnie na tak smaczny i udany początek liczyli organizatorzy. Klub dla Smakoszy Kulinarnych "Apetyt na Książkę" właśnie zainaugurował swoje istnienie.

Wszystko to za sprawą nowej inicjatywy Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna. Oprócz degustacji połączonej z rozmową na temat kulinarnych tajemnic, były i praktyczne wskazówki pomysłów, na przykład: na niedzielne obiady. Kierunkowskazem i inspiracją była literatura, która tylko czeka na możliwość opuszczenia półek bibliotecznych.

Miłośników kuchni zapraszamy na kolejne pyszne rozmowy. Najbliższa 6 czerwca o godz. 17.00 w Wypożyczalni dla Dzieci, przy ul. Mieszka I 15. Oprócz rozmowy na temat zdrowego odżywiania, będzie można skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała. Zapraszamy.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane