Jesteś tutaj:Kultura Muzycznie z Czarną Mandoliną
wtorek, 14 maja 2019 14:24

Muzycznie z Czarną Mandoliną

  mnopr
Muzycznie z Czarną Mandoliną zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na kolejne spotkanie z piosenką, które odbędzie się w czwartek 16 maja w Starym Ratuszu (wejście od ul. Chrobrego).

Ideą muzycznych spotkań w Starym Ratuszu jest rozśpiewanie gnieźnian. Z pomocą lokalnych artystów każdorazowo organizatorzy pragną przypominać sobie polskie piosenki. 

Tym razem na zaproszenie entuzjastycznie zareagował zespół Czarna Mandolina. Po krótkim koncercie artyści zachęcą do śpiewania wszystkich gnieźnian przybyłych na to wydarzenie. Za każdym razem uczestników wydarzenia zaopatrywani są w śpiewniki, a tym razem wszyscy zostaną zachęceni do zapoznania się z repertuarem, który "Czarna Mandolina" pragnie wykonać w czwartkowy wieczór - zapraszamy o 19:30!

Śpiewnik można pobrać tutaj.
 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane