Jesteś tutaj:Kultura Zabawmy się jak drzewiej bywało! - potańcówka w Mnichowie
środa, 15 maja 2019 16:09

Zabawmy się jak drzewiej bywało! - potańcówka w Mnichowie

  mnopr
Zabawmy się jak drzewiej bywało! - potańcówka w Mnichowie zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na kolejną potańcówkę przy muzyce na żywo, która odbędzie się w najbliższy piątek, 17 maja w świetlicy wiejskiej w Mnichowie koło Gniezna!

Organizatorzy zachęcają do wspólnej zabawy, w trakcie której będzie okazja nauczyć się tańców wielopolskich oraz innych regionów Europy (m.in. Francji, Malty czy Węgier), a także będzie możliwość pośpiewania tradycyjnych przyśpiewek i ogólnie rozumianej zabawy na ludowo.

Przy instrumentach usłyszeć będzie można:

Mikołaj Woźniak - dudziarz, śpiewak
Regina Borkowska-Kędzierska - skrzypaczka
Olek Basiński- bębniarz
Tomasz Kiciński - dudziarz, skrzypek
Dawid Krupa - akordeonista

Nad opieką taneczną czuwać będzie Mateusz Kędzierski. Start zabawy - godzina 20:00. Wstęp wolny, ale dla muzykantów zbiórka co łaska do kapelusza!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane