Jesteś tutaj:Kultura Trzy kwadranse z Wojciechem Młynarskim
poniedziałek, 20 maja 2019 08:41

Trzy kwadranse z Wojciechem Młynarskim

  mn
Trzy kwadranse z Wojciechem Młynarskim źródło: BPMG

Za nami kolejne spotkanie uruchomionego kilka tygodni temu klubu czytelniczego. Tym razem było słowo o znanym wielu pokoleniom Wojciechu Młynarskim.

Jak się okazuje bywają i książki, które sprawiają, że śpiewamy. To wszystko prawda. Zapewnić o tym mogą uczestniczki klubu czytelniczego Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna: "Trzy kwadranse z książką". Bohaterką "śpiewnego" spotkania była książka pt. "Mistrz. Absolutnie: wspomnienia o Wojciechu Młynarskim".

Książka jest portretem wyjątkowego artysty sporządzonym w jedenastu relacjach jego przyjaciół i współpracowników. I jak zapewniają klubowiczki jest także doskonałym wprowadzeniem dla tych, którzy na temat Mistrza chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej. My także polecamy, tym bardziej, że książek o Panu Wojtku mamy więcej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane