Jesteś tutaj:Kultura Koncert After Blues już w piątek!
poniedziałek, 20 maja 2019 11:24

Koncert After Blues już w piątek!

 
Koncert After Blues już w piątek! zdjęcie nadesłane

Już za kilka dni w Gnieźnie odbędzie się koncert wyjątkowej kapeli After Blues. Grający już od 40 lat muzycy przybędą do Pierwszej Stolicy Polski już w piątek.

Grający od 1980 roku zespół, na szerokie wody muzyki wypłynął w 1985 roku i od tej pory nieustannie przyciąga kolejne pokolenia lubiące posłuchać dobrej twórczości bluesowej. 

- Jest to zespół wart i godzien przypomnienia, będący w pełni sił twórczych, dlatego zdecydowałem się go zaprosić do Gniezna. Wystąpił on wiele lat temu w sali widowiskowo-bankietowej Dziekanki z nieżyjącą już Mirą Kubasińską. Zespół z nią koncertował jedenaście lat, powodując przy tym inny anturaż, przypomnienie jej dawnych przebojów z czasów Breakoutu. Ich ostatni wspólny koncert odbył się właśnie w Gnieźnie - wspominał Krzysztof Gronikowski zapowiadając 57. koncert Agencji Artystycznej Jazz Gra. Po raz ostatni After Blues gościł w Gnieźnie dwa lata temu w CK eSTeDe

- Zespół cenny, fantastyczny, godzien przypomnienia zagości w MOK-u w najbliższy piątek na bardzo energetycznym i bardzo dobrym koncercie, na który będą się składać utwory Tadeusza Nalepy oraz ich własna twórczość - dodał Krzysztof Gronikowski, zapraszając na najbliższy koncert, który odbędzie się już w piątek 24 maja o godzinie 20:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Bilety są jeszcze do nabycia w MOK-u.

Sponsorami strategicznymi został: Santander, Bank Spółdzielczy w Gnieźnie, Durczak Instalacje, Akan B. Gróżniak oraz Dobry Browar

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane