Jesteś tutaj:Kultura Wystawa „Od Strony Maski”
wtorek, 21 maja 2019 09:47

Wystawa „Od Strony Maski”

 
Wystawa „Od Strony Maski” zdjęcie nadesłane

Zapraszamy już w najbliższy piątek do Miejskiego Ośrodka Kultury na wernisaż wystawy prac z twórczości Mateusza Skrzydlewskiego.

Gnieźnianin, który ukończył malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, zajmuje się także rysunkiem, tatuażem, rzeźbą, scenografią, charakteryzacją, tworzeniem masek, muzyką i teledyskiem. Prowadzi także swój własny kanał na YouTube „Skrzydło Straszydło”, na którym udostępnia wyreżyserowane i zmontowane przez siebie klipy, w których występują wykreowane i ucharakteryzowane przez niego postacie. Tworzy efekty specjalne do filmu i klipów innych artystów. Obecnie mieszka i pracuje w Gnieźnie gdzie znajduje się jego pracownia.

Na piątkowym wernisażu oprócz masek, które są punktem wyjścia do powstania wszelkich dzieł, zaprezentowane zostaną także prace: rysunkowe, malarskie, rzeźby, zdjęcia, oraz teledyski. Wernisaż odbędzie się 24 maja o godzinie 19:00 w dużej galerii Miejskiego Ośrodka Kultury.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane