Wydrukuj tę stronę
środa, 22 maja 2019 07:32

Pasja czyni nas zwycięzcą

  mn
Pasja czyni nas zwycięzcą zdjęcie nadesłane

Wśród ludzi, którzy wywarli na nas największy wpływ, są na pewno ci, którzy żyją z pasją. Może to być miłość do teatru, muzyki, wędkowania czy sklejania samolotów. Ich determinacja i poświęcenie sprawie budzą nasz podziw, a potem często, chęć dzielenia tego samego hobby.

Do takich osób zaliczyć możemy również gościa, który odwiedził Bibliotekę Publiczną Miasta Gniezna. Karolina Koszela, o której mowa, rozgrzała uczniów z Szkoły Podstawowej nr 2 i 9 niemal do czerwoności. Była wspólna rozgrzewka mięśni ale także i ćwiczenia koncentracji.

Uczestnicy spotkania mogli sprawdzić się w roli sportowców i posłuchać historii z książki Pawła Beręsewicza zatytułowanej: „Podnoszenie ciężarów”. Mistrzyni Świata WPA w Trójboju (2017), wielokrotna Mistrzyni Polski i
Europy w boksie (2001-2015), Mistrzyni Polski STRONG Woman (2015-2017) opowiadała czym jest dla niej jej pasja. Było o satysfakcji jaka płynie z uprawiania sportu, trudach i nagrodach jakie się z tym wiążą. Wspólnie zachęcaliśmy dzieci do aktywności tej fizycznej ale także tej intelektualnej. 

Spotkanie odbyło się w ramach naszego projektu czytelniczego „Całe Gniezno Czyta Dzieciom”.

Galeria