Jesteś tutaj:Kultura Zapraszamy na „Dźwiękospacer”
środa, 22 maja 2019 08:10

Zapraszamy na „Dźwiękospacer”

  mnopr
Zapraszamy na „Dźwiękospacer” zdjęcie nadesłane

Już w najbliższą niedzielę odbędą się interesujące rodzinne warsztaty terenowe, połączone z poszukiwaniem dźwięków. 

Podczas intensywnego trzygodzinnego spotkania uczestnicy zostaną wprowadzeni w ekologię akustyczną i wspólne znajdą definicje pojęć: cisza, hałas, szum. Poznają sprzęt do nagrywania – dyktafon na kasety magnetofonowe, aplikacje na smartfony/tablety, profesjonalny rejestrator cyfrowy. Odbędą spacer dźwiękowy w centrum miasta, aktywnie słuchając i nagrywając charakterystyczne dźwięki otoczenia. Po powrocie ze spaceru dokonają odsłuchu, aby przekonać się jak Gniezno brzmi.

Warsztaty odbędą się w niedzielę 26 maja w godzinach od 11:00 do 14:00. Wstęp wolny - warsztaty dla dzieci 7 + - ilość miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - zajęcia rozpoczną się w dużej sali na parterze Starego Ratusza – wejście od ul. Chrobrego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane