Jesteś tutaj:Kultura Czerwiec w Starym Ratuszu pod znakiem tańca
poniedziałek, 03 czerwca 2019 09:21

Czerwiec w Starym Ratuszu pod znakiem tańca

  mnopr
Czerwiec w Starym Ratuszu pod znakiem tańca zdjęcie nadesłane

Czerwiec w Starym Ratuszu to przede wszystkim taniec. Dla uczestników spotkań przygotowano bogaty program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Czy na co dzień mamy świadomość, że w zasadzie każdy ruch, te zaplanowane i te nieskontrolowane gesty, cały ogrom mowy pozawerbalnej choć raz stał się inspiracją dla choreografów, którzy tworzą niesamowite układy taneczne? Te stylizowane w obrębie danej kultury, ale także te, które są wynikiem dogłębnej analizy ruchu ciała i przekazu duszy?

Taniec w Starym Ratuszu to przede wszystkim współpraca z niesamowitymi gnieźnieńskimi tancerzami, którzy pragną roztańczyć nasze miasto. To okazja, by dać się wciągnąć w te różnobarwne odsłony, które być może będą inspiracją do dalszych działań. Począwszy od warsztatów dla dzieci i rodziców, poprzez warsztaty i imprezy taneczne dla osób dorosłych i młodzieży, po imprezę taneczną, podczas której będzie można zobaczyć czołówkę gnieźnieńskich sportowców. Zapraszamy - więcej szczegółów w plakacie poniżej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane