Jesteś tutaj:Kultura Muzyka Malucha w Starym Ratuszu
poniedziałek, 03 czerwca 2019 10:19

Muzyka Malucha w Starym Ratuszu

  mn
Muzyka Malucha w Starym Ratuszu zdjęcie nadesłane

Czerwiec w Starym Ratuszu będzie bardzo roztańczony. Nie inaczej zapowiadają się propozycje dla najmłodszych z opiekunami czyli Taniec Malucha.

Podczas kolejnych poniedziałków: 3, 10, 17 i 24 czerwca, o g. 17.00 zapraszamy do sali na parterze Starego Ratusza na bardzo aktywne zajęcia. Uczestników będzie zajmować swobodne wyrażanie siebie i przyjemność z czucia własnego ciała w ruchu przy dźwiękach muzyki niekiedy z bardzo odległych czasów. Inspiracji dostarczą także sztuki plastyczne, jak performance, który wywodzi się z malarstwa gestu i a na koniec czerwca przyjemny eko-warsztat tworzenia mobili czyli tańczących zabawek. 

Zajęcia odbywają się w sali na parterze Starego Ratusza, wejście od strony ul. Chrobrego. Na warsztaty wstęp wolny, ale obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 512 411 867 

Na pierwszy Taniec Malucha zapraszamy już 3 czerwca. Poprowadzi go Michalina Krysińska. Tematem przewodnim będzie energiai to propozycja dla dzieci i rodziców o niespożytych jej pokładach, nie potrafiących usiedzieć w miejscu. Podczas warsztatów uczestnicy zamienią się w prawdziwych tancerzy. Zajęcia mają także na celu nauczenie nawyków takich jak: postawa, współpraca z rówieśnikami i z instruktorem, ale przede wszystkim wyrażania siebie poprzez swobodny ruch przy muzyce.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane