Jesteś tutaj:Kultura Spektakl Teatru Ósmego Dnia na Rynku - fotogaleria
wtorek, 04 czerwca 2019 22:50

Spektakl Teatru Ósmego Dnia na Rynku - fotogaleria

 
Spektakl Teatru Ósmego Dnia na Rynku - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

Spora grupa gnieźnian spędziła wtorkowy, późny wieczór na wspólnym oglądaniu spektaklu Summit 2.0 w wykonaniu Teatru Ósmego Dnia.

Próba pokazania władców świata, celebrytów, którzy lśnią i bawią się kosztem zwykłych ludzi, i - wyalienowani z rzeczywistości - decydują o ich losach. Sceptycznie dopuszczają oni do swojego grona przybysza zza żelaznej kurtyny nadjeżdżającego prymitywnym wehikułem - i w końcu zapraszają go na wielką ucztę, której głównym daniem jest żywy człowiek podzielony na tusze. Światu rządzących przeciwstawiony zostaje świat nowych pokoleń - ludzi młodych, którzy wybierają inne życie, inny styl. Te dwie rzeczywistości skonfrontowały się w przedstawieniu, który miał miejsce we wtorek 4 czerwca w godzinach wieczornych na Rynku. Na spektakl zaprosiło wszystkich Centrum Kultury Scena To Dziwna.

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane