Jesteś tutaj:Kultura Festyn rodzinny na Skiereszewie - fotogaleria
niedziela, 09 czerwca 2019 17:09

Festyn rodzinny na Skiereszewie - fotogaleria

 
Festyn rodzinny na Skiereszewie - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

Tłumy mieszkańców z zachodniej części Gniezna przybyły w niedzielne popołudnie na festyn, zorganizowany przy parafii pw. bł. Michała Kozala.

Wydarzenie przebiegające pod hasłem "Rodzina naszą przyszłością", jest jednocześnie okazją do osiedlowego uczczenia dnia dziecka. To właśnie pod kątem najmłodszych mieszkańców tej części Gniezna przygotowano sporo atrakcji, które pojawiły się na parkingu przed kościołem. 

Na dzieci przybyłe wraz z rodzicami czekali strażacy wraz z policjantami, ale także dmuchany zamek, ścianka wspinaczkowa, różne smakołyki za symboliczne opłaty lub loteria fantowa. Przy tej ostatniej pomagał nikt inny, jak gość honorowy festynu - aktor Rafał Mroczek, który następnie zgromadzonym na imprezie dał świadectwo swojej wiary. W programie zaplanowano także losowanie wyjątkowo atrakcyjnych głównych nagród.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Marek poniedziałek, 10 czerwca 2019 07:39 napisane przez Marek

    Mimo upału rodziny na pikniku dopisały. Jak na taki parafialny, osiedlowy piknik to trzeba przyznać, że impreza była super zorganizowana. Prawo księża ! Brawo parafianie !

  • Link do komentarza Kozal niedziela, 09 czerwca 2019 20:48 napisane przez Kozal

    Wspaniale wydarzenie.... BRAWO KOZAL!!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane