Jesteś tutaj:Blogi Czy Gniezno będzie miastem wolnym od ideologii LGBT?
środa, 12 czerwca 2019 07:14

Czy Gniezno będzie miastem wolnym od ideologii LGBT? Wyróżniony

  Norbert Wojski

Sobotnie i niedzielne Marsze dla Życia i Rodziny, które przeszły ulicami 130 polskich miast pokazały, że społeczeństwo potrafi zewrzeć szeregi w obawie przed zagrożeniami jakie niosą dla tradycyjnej rodziny ideologie gender i ruchy LGBT.

Czy Gniezno będzie miastem wolnym od ideologii LGBT? Czy Rada Miasta ponownie za sprawą Koalicji Tomasza Budasza zastosuje fikcyjne wybiegi prawne, by zdjąć z porządku obrad głosowanie nad przyjęciem deklaracji „Gniezno miastem wolnym od ideologii LGBT”? Po obnażeniu manipulacji, jakiej dopuściła się koalicja T. Budasza, czerwcowa sesja może wyglądać pod tym względem zupełnie inaczej.

We wtorkowe południe radny Paweł Kamiński w imieniu Klubu Radnych PiS złożył po raz drugi wniosek o umieszczenie głosowania nad deklaracją w porządku obrad sesji Rady Miasta, która odbędzie się 26 czerwca. Tak on też komentuje całą sytuację: „Tym razem do wniosku załączyliśmy 1180 podpisów poparcia mieszkańców dla deklaracji. Proszę zwrócić uwagę, że wystarczył tylko tydzień, aby bez żadnej mobilizacji zebrać taką ilość podpisów. Jeśli Rada ponownie zdejmie z obrad głosowanie nad deklaracją, to następnym razem tych podpisów zbierzemy 20 tys. a jak trzeba będzie to 30 tys. Determinacja mieszkańców jest tak wielka, ponieważ w całej tej inicjatywie chodzi o obronę dzieci w szkołach przed seksedukacją i bardzo niebezpieczną homopropagandą. Kompletnie nie rozumiem radnych, którzy boją się tej deklaracji i uważają, że deklaracja ma charakter ideologiczny. To nie prawda, ta deklaracja ma tylko chronić dzieci przed konsekwencjami wywrotowych ideologii. Sama w sobie jest zobowiązaniem samorządu do obrony najmłodszych w szkołach publicznych. Strach radnych koalicji prezydenta przed podejściem do głosowania nad deklaracją jest tak ogromny, ponieważ wykazując poprawność polityczną w wielu przypadkach musieliby zagłosować wbrew własnemu sumieniu. I tego właśnie boją się najbardziej.”

15 komentarzy

 • Link do komentarza przerażeni indolencją gnieźn.radnych wtorek, 20 sierpnia 2019 11:07 napisane przez przerażeni indolencją gnieźn.radnych

  Dzisiaj wyszperaliśmy artykuł w sam raz dla gnieźnieńskich radnych, którzy podnoszą swoje łapki nie znając w ogóle problemu i sprawy za czym głosują. Zatem niech się wczytają w artykuł i szczególnie w zalecenia, jakie będą obowiązywać placówki szkolne. nas, jako rodziców to przeraża, a Was, państwo radni naprawdę nie? A może was to bawi? Bylibyśmy ciekawi odniesienia się każdego z was do przedstawionych tez.
  https://www.pch24.pl/masturbacji-w-okresie-wczesnego-dziecinstwa-to-nie-wszystko--cala-prawda-o-standardach-who,70275,i.html

 • Link do komentarza szperacz poniedziałek, 19 sierpnia 2019 16:13 napisane przez szperacz

  Warto przeczytać. https://www.pch24.pl/ordo-iuris--adam-bodnar-sie-myli-w-sprawie-samorzadow-sprzeciwiajacych-sie-ideologii-lgbt,70211,i.html

 • Link do komentarza wilk środa, 31 lipca 2019 00:35 napisane przez wilk

  Objazdowy cyrk lgbt powinien być zakazany w miastach w Polsce !! Niech sobie maszerują po polach,tam też media dotrą!!! Nasz prezydent lemingów od budzika,zakazał swego czasu pokazy CYRKU na terenie Gniezna,ze względu na niehumanitarne traktowanie zwierząt,czyli można ????? Zakaz wg mnie absurdalny i głupi,ale już przemarsz dewiantów przez miasto,czyż nie jest zgorszeniem publicznym ??? No,ale jak się ma zaplecze, tęczowo- czerwone czyli typowa bolszewicka komuna przemalowana w szaty tzw. postępowe i demokratyczne,która toczy w dół nasze GNIEZNO,to tak jest,niestety !!!!

 • Link do komentarza stranger wtorek, 23 lipca 2019 20:11 napisane przez stranger

  Ważne, że nie będzie wolnym od dojenia od 1000 lat ...

 • Link do komentarza Koryfeusz czwartek, 18 lipca 2019 12:21 napisane przez Koryfeusz

  Wiecie dlaczego środowiska liberalne krytykują PiS? Robią to dlatego, że PiS nie jest partią liberalną. Same środowiska liberalne są niedemokratyczne, bo chcą ten swój liberalizm narzucić jako dominującą ideologię. Pamiętajmy też, że liberalizm jako grzech prowadzi do postaw często wysoce demoralizujących. Taki przykład: kiedyś geje byli, sobie żyli i nikt nie robił z tego problemu i nie obnosił się z seksualnością, to samo dotyczyło też osób hetero. Sfera seksualna była prywatną sprawą. Dzisiaj zaś za sprawą liberalizmu ze sfery seksualnej uczyniono temat debaty publicznej i do tego podparty skrajnościami jak np: prawo do adopcji dzieci przez pary homoseksualne, do tego doszła ofensywa feminizmu, weganizmu i jakieś skłócenie ludzi o różnych orientacjach seksualnych. W wyniku tego doszło do zamazania pewnych granic moralnych. Dlatego też nie można popierać ugrupowań liberalnych, bo dobrze się na tym ich liberalizmie nie wyjdzie.

 • Link do komentarza Marta czwartek, 18 lipca 2019 11:34 napisane przez Marta

  Julian, jeżeli dla ciebie ta rozpusta nie jest ważna, to milcz i pozwól innym mieć odmienne zdanie. Walczysz o tolerancję, a sam jesteś taki nietolerancyjny.

 • Link do komentarza Julian czwartek, 18 lipca 2019 00:11 napisane przez Julian

  I co się podniecacie? PO kradła, PIS wali na całego, a durny naród łyka jak gąsior żarcie. Naprawdę LGBT jest najważniejsze? Patrioci od 7 boleści

 • Link do komentarza hahahahahahahah niedziela, 14 lipca 2019 15:15 napisane przez hahahahahahahah

  Szóstkaschetyny obiecuje to co zrealizowali pisowcy a czego platforma nie robiła i co do niedawna krytykowała w wykonaniu pisu . Zatrudnianie wszelkich pomagierów typu doradcy, asystenci, rzecznicy jest przykładem komu ma być dobrze tak jak u nas w Gnieźnie, a więc wraca stare nowe hasło by żyło się lepiej swoim!!!!!!!!

 • Link do komentarza spoko sobota, 13 lipca 2019 20:30 napisane przez spoko

  szóstkaschetyny i wszystko jasne w temacie LGBT w Gnieźnie. Przy okazji tej szóstkischetyny obiecującej wzrost pensji itd. mam pytanie do starych urzędników - jak odbieracie takie obietnice kiedy sami doświadczacie wiadomo czego przyglądając się wiadomo czemu pod nadzorem wiadomo kogo

 • Link do komentarza Dr z Leśnej Góry środa, 19 czerwca 2019 10:37 napisane przez Dr z Leśnej Góry

  Świat zdziczał. To co funduje nam kolorowa koalicja i gnieźnieński grajdołek to już zupełnie przypomina rozpędzony pociąg, gdzie na końcu torów jest ściana, w ich wykonaniu ściana płaczu.

  W gnieźnieńskim wykonaniu skrót LGBT, można chyba enigmą odczytywać jako:
  L-ubnauer – bo ta gnieźnieńska nowoczesna już nie istnieje
  G-ruszczyński
  B-udasz
  T-omaszewski

  Przypomina to zespół Tercet czyli kwartet i ich piosenkę Bandanamera napadła banda na mera.
  Jest tylko jeden problem, dobrali się do kasy, ale nie ma już z czego zaprzeczać „7 przykazaniu”. Wszystko co się rusza i wartościowe już sprzedali lub jeszcze pójdzie na sprzedaż i za to kupuje się wypominane już tu wielokrotnie wątpliwej natury króliki czy te pajacyki z mieczami, względnie betonuje miejsca zielone.

  A w korkach jak się stało ongiś 20 minut, tak teraz czasami się stoi 50 minut, bo sprzedaż Galerii Piastovej bez tzw. offsetu mostowego odbija się codzienną udręką wielu znieczulonych już na tą koalicję kierowców.

  Z utęsknieniem czekam na most wybudowany przez jednego z radnych (Dalki?) jak obiecał. Nie musi być budowany za dzionka, mogą chłopacy w nocy budować, byleby ruch odciążyć. Zamieńmy słowa na czyny, bo na razie więcej tam wypadków śmiertelnych na torach niż jakiegokolwiek działania.
  A i Boguś wam wszystkich dziur w mieście nie załata. Ciekawe czy z kamerkami przed następnymi wyborami kandydaci z POKO będą się afiszować, gdzie są dziury i co trzeba z nimi zrobić ?

  O szpitalu nie napiszę, bo to chyba było prorocze jak nazwano to Pomnikiem. Taki zarząd, że ostatni z pracowników zgasi lub zgasił już światło. Ukraińcy też się cenią, więc na moje trzeba ściągnąć wszystkich mieszkańców bułgarskiej miejscowości Stal, w razie co będą mogli zamydlić oczy swoim wyborcom i na pytanie, kto kontynuuje rozbudowę, odpowiedzą all Stal (BUL).

  I tacy ludzie próbują nam narzucić jeszcze ideologię LGBT ?!?!?!
  … a potem zdziwienie, że tyle pedofili (Gniezno czołówką w Polsce), wśród których był nawet kierownik gnieźnieńskiej młodzieżówki PO, więc pewnie swoich trzeba bronić, a zagubione dzieci niech cierpią.


  Dobrze, że mamy kogoś takiego jak radny Kamiński, który w tym zepsutym do szpiku kości mieście walczy niezłomnie o wartości ważne dla człowieczeństwa i prawdziwie dla naszego miasta.
  Panie Pawle Pan się nie boi, ta inteligentniejsza i patriotyczna część Gniezna za Panem stoi !!!

 • Link do komentarza ?????????????????????????????????????? czwartek, 13 czerwca 2019 14:18 napisane przez ??????????????????????????????????????

  Ich deklaracje mogą być przyjmowane, nasze nie mogą, to kto w takim razie jest dyskryminowany ?

 • Link do komentarza bobhaus czwartek, 13 czerwca 2019 05:04 napisane przez bobhaus

  Banda zboczeńców??? jakże to "piękne " słowa " miłości".

 • Link do komentarza czytelnik środa, 12 czerwca 2019 20:14 napisane przez czytelnik

  No i co? Okazuje się, że sa w Polsce gminy mądrzejsze od radnych Gniezna (PO+ Nowoczesna+SLD). Można być przeciw seksualnym wybrykom wprowadzanym do placówek oświatowych? Można! https://www.pch24.pl/gmina-jordanow-przeciwna-wprowadzaniu-ideologii-homoseksualistow,68912,i.html

 • Link do komentarza ??????????????????????????????? środa, 12 czerwca 2019 15:08 napisane przez ???????????????????????????????

  Panie prezydencie Budasz ! Bardzo proste pytanie - czy pan jest za marszem środowisk LGBT których związki partnerskie nie dają nowego życia , czy pan jest za marszem dla Życia i Rodziny ? Czy wzorem pana partyjnego kolegi , prezydenta Trzaskowskiego, pan też podpisze Deklarację LGBT +

 • Link do komentarza szeregowiec środa, 12 czerwca 2019 13:18 napisane przez szeregowiec

  Brawo radny Kaminski. Tej bandzie zboczenców, ktora chce sobie podporządkowac normalną część społeczeństwa mówimy stanowcze NIE.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane