Jesteś tutaj:Kultura Truskawkowe Pole zagości przed CKP
środa, 12 czerwca 2019 14:22

Truskawkowe Pole zagości przed CKP

 
Truskawkowe Pole zagości przed CKP archiwum redakcji

W najbliższe trzy dni odbędzie się kolejna edycja smacznego wydarzenia - Truskawkowe Pole. W czwartek sprzedawcy pojawią się przy Centrum Kształcenia Praktycznego przy ul. Roosevelta.

Truskawkowe Pole już jutro ponownie zagości na terenie Gniezna. Na nim to pojawi się sprzedaż truskawek oraz miodu prosto z pasieki od lokalnych producentów. Nie zabraknie również serów z gospodarstwa rolnego z Ruchocina. Wszystko to w celu promowania lokalnych produktów pochodzących od miejscowych wytwórców. 

Stoiska sprzedawców pojawią się 13 czerwca br., w godzinach od 10 do 15 przed siedzibą Centrum Kształcenia Praktycznego u zbiegu ul. Roosevelta i Słowackiego. W piątek i sobotę będą one w tym samym miejscu, ale w godzinach od 10 do 14.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane