Jesteś tutaj:Kultura Chór „Metrum” wyjechał koncertować w stolicy Austrii
czwartek, 13 czerwca 2019 16:24

Chór „Metrum” wyjechał koncertować w stolicy Austrii

  mnopr
Chór „Metrum” wyjechał koncertować w stolicy Austrii zdjęcie nadesłane

Zespół reprezentacyjny powiatu gnieźnieńskiego, działający przy Centrum Kultury „Scena to dziwna” wyjechał na koncerty do Wiednia.

Mieszany zespół wokalny „Metrum” Kolejny raz będzie reprezentować gnieźnieńską chóralistykę. Tym razem muzycy wyjechali do Wiednia, gdzie zaplanowane zostało kilka występów przed tamtejszą publicznością.

W ostatnich latach chór „Metrum” reprezentował Gniezno w wielu krajach Europy.  Atmosfera zespołu, radość śpiewania, przy tym możliwość zobaczenia wielu ciekawych miejsc, wszystko to sprawia, że członkostwo w zespole jest bardzo atrakcyjne. Każdy, kto dysponuje dobrym głosem i muzykalnością, może cały czas zasilić szeregi chóru - więcej informacji na Facebooku lub w tymczasowej siedzibie CK eSTeDe.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane