Jesteś tutaj:Kultura Roztańczeni - taniec z gnieźnieńskimi gwiazdami sportu
środa, 19 czerwca 2019 07:58

Roztańczeni - taniec z gnieźnieńskimi gwiazdami sportu

  mnopr
Roztańczeni - taniec z gnieźnieńskimi gwiazdami sportu zdjęcie nadesłane

W niedzielę 23 czerwca na dziedzińcu Starego Ratusza zapraszamy do udziału w niecodziennym wydarzeniu, w którym gwiazdami będą gnieźnieńscy sportowcy i tancerze.

Uczestnicy zaprezentują różne gatunki taneczne i style, w których przez ostatnie tygodnie poznawali się nawzajem. Do propozycji wspólnych występów (mimo, ze większość z nich nie znała wcześniej swojego partnera lub partnerki) podeszli z wielkim entuzjazmem. Na scenie będzie można zobaczyć w akcji reprezentantów przeróżnych dyscyplin sportowych, których zaangażowanie możemy obserwować podczas meczów piłki ręcznej, koszykówki, rozgrywek hokeja na trawie, turniejów żużlowych czy zawodów o randze ogólnopolskiej i światowej w triathlonie, karate, biegach oraz siłaczy. Towarzyszyć im będą instruktorzy tańca związani ściśle z gnieźnieńskimi ośrodkami tanecznymi.

Zarówno tancerze, jak i sportowcy wytrwale trenują by najlepiej zaprezentować się podczas "Roztańczonych". W trakcie finału widzowie będą mogli zagłosować na najsympatyczniejszą parę roztańczonych. Zapraszamy 23 czerwca na dziedziniec Starego Ratusza o godzinie 20:00.

Nagrody ufundowały dwie firmy VELUX Polska Sp. z o.o. oraz Centrum Finansowo-Doradcze Sp. z o.o.  FINexpert. Organizatorami imprezy są Miejski Ośrodek Kultury oraz Miasto Gniezno.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane