Jesteś tutaj:Kultura Taniec malucha - ostatnie spotkanie
piątek, 21 czerwca 2019 08:19

Taniec malucha - ostatnie spotkanie

  mn
Taniec malucha - ostatnie spotkanie zdjęcie nadesłane

24 czerwca, zapraszamy dzieci w wieku 4-10 lat z dorosłymi na czwarte warsztaty Taniec Malucha w Starym Ratuszu pt. małe mobile.

Będzie to będzie warsztat plastyczny wykonywania własnej ruchomej zabawki. Organizatorzy bardzo lubią pokazywać, jak wykorzystać w pracy twórczej proste materiały plastyczne – najlepiej z recyclingu. Tym razem taneczna tematyka inspiruje do zrobienia postaci, która zatańczy sama lub z naszą pomocą. Wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni do wykonania mobilnej zabawki. Najpierw jednak wprawiona w ruch zostanie wyobraźnia i dłonie.

Warsztaty w sali na parterze (wstęp wolny - wszystkie materiały są zapewnione) odbędą się w Starym Ratuszu - wejście od strony ul. Chrobrego - 24 czerwca o godzinie 17:00.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane