Jesteś tutaj:Kultura Gnieźnieńscy sportowcy zatańczyli na dziedzińcu Ratusza - fotogaleria
niedziela, 23 czerwca 2019 21:09

Gnieźnieńscy sportowcy zatańczyli na dziedzińcu Ratusza - fotogaleria

 
Gnieźnieńscy sportowcy zatańczyli na dziedzińcu	Ratusza - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

Dziesięć energicznych wykonań tanecznych, dwudziestu uczestników oraz tłum mieszkańców dopełnił wieczorny program imprezy, jaka odbywała się na dziedzińcu Starego Ratusza.

Wszystko to za sprawą przedsięwzięcia "Roztańczeni - taniec z gnieźnieńskimi gwiazdami sportu". Do udziału zgłosiło się dziesięciu przedstawicieli różnych klubów sportowych z Pierwszej Stolicy Polski, którzy pod okiem wykwalifikowanych tancerzy ćwiczyli kroki specjalnie na to wydarzenie. Finał tego projektu miał miejsce w niedzielę 23 czerwca na dziedzińcu Starego Ratusza. 

Przed zgromadzoną publicznością zatańczyli wspólnie: Anna Henclewska i Piotr Leśniczak, Paulina Lewandowska i Szymon Szwacher, Karolina Koszela i Arkadiusz Renk, Lilianna Banaszak i Dawid Wrzesiński, Marcelina Nowacka i Klaudia Tomaszewska, Monika Łęgowska i Dariusz Kniaź, Beata Kaczmarek i Paweł Tubacki, Iwona Piechocka-Jóźwiak i Klaudiusz Kozłowski, Aleksandra Politowicz i Krystian Wojciechowski oraz Joanna Szymczak-Imbierowicz i Łukasz Malczewski. Wszystkim dopingował tłum gnieźnian, który wypełnił cały dziedziniec. 

Ponadto w Internecie odbyło się głosowanie na najsympatyczniejsze pary taneczne tego projektu. Najwięcej polubień zdobyła para Paweł Tubacki i Beata Kaczmarek, drugie miejsce zajęła Karlina Koszela wraz z Arkadiuszem Renkiem, a trzecie Klaudiusz Kozłowski i Iwona Piechocka-Jóźwiak. Nagrody ufundowane przez Velux i FinExpert trafią do domu dziecka oraz Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych.

2 komentarzy

  • Link do komentarza 10 poniedziałek, 24 czerwca 2019 17:09 napisane przez 10

    stanowczo wygrywała ostatnia para :)))))

  • Link do komentarza prosport poniedziałek, 24 czerwca 2019 12:17 napisane przez prosport

    Świetny pomysł, kapitalne wykonanie, extra publiczność. Piekny dziedziniec i fajnie wykorzystany. Powodzenia w dalszych zamierzeniach. Dziękuję.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane