Jesteś tutaj:Kultura Kolejne Senioralia już w sobotę!
środa, 26 czerwca 2019 08:16

Kolejne Senioralia już w sobotę!

  mn
Kolejne Senioralia już w sobotę! zdjęcie nadesłane

Parada z orkiestrą, zabawa taneczna i koncert utworów Anny Jantar – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gnieźnieńskich seniorów już 29 czerwca.

Jest to już czwarta odsłona cyklicznego wydarzenia organizowanego w Gnieźnie z okazji Święta Seniorów. Po barwnej paradzie w towarzystwie Orkiestry Dętej z Mogilna, która wyrusza o 14:00 z ul. Parkowej obok Lidla, wszyscy uczestnicy spotykają się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. M. Łopatki przy ul. Sportowej. Tam seniorzy symbolicznie odbiorą klucze do miasta.

W trakcie wydarzenia zobaczymy m.in. występy wychowanków Przedszkola nr 13 w Gnieźnie, pokaz tańca latino w wykonaniu zespołu z Miejskiego Ośrodka Kultury oraz koncert Zespołu „Presto” ze Szkoły Podstawowej nr 12, który zaprezentuje utwory Anny Jantar. Seniorzy będą mieli także okazję skorzystać z zabiegów upiększających na stanowiskach fryzjerki i kosmetyczki, o co zadba Salon Urody Joanna Hopcia oraz uczennice Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie. Dla seniorów przewidziano również poczęstunek. Zwieńczeniem imprezy będzie zabawa taneczna z zespołem „Acord”.

2 komentarzy

  • Link do komentarza sergiusz środa, 26 czerwca 2019 12:34 napisane przez sergiusz

    marsz w taki upał...?

  • Link do komentarza zatroskany  junior środa, 26 czerwca 2019 10:03 napisane przez zatroskany junior

    Czy aby nasi kochani seniorzy nie ugotują się w tej hali przy tych upałach ? Maja zamówioną karetkę pogotowia na "wszelki wypadek "?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane