Jesteś tutaj:Kultura Ania Dąbrowska na zakończenie Dni Gniezna - fotogaleria
sobota, 06 lipca 2019 21:21

Ania Dąbrowska na zakończenie Dni Gniezna - fotogaleria

 
Ania Dąbrowska na zakończenie Dni Gniezna - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

W ramach wydarzenia odbywającego się na Placu św. Wojciecha, przed gnieźnieńską publicznością wystąpili dwaj artyści. W niedzielę obecne będą jeszcze food trucki.

Wczoraj Fan Art i Michał Szpak, a dzisiaj Ziela i Ania Dąbrowska. Mimo niesprzyjających prognoz i przelotnego deszczu, który nawiedził Gniezno w godzinach wieczornych, najwytrwalsi wysłuchali pierwszego z projektów muzycznych, jaki zagościł na scenie. Tuż po nim, po krótkiej przerwie, którą wielu wykorzystało na odwiedzenie Festiwalu Smaków Food Trucków, pojawiła się gwiazda drugiego dnia wydarzenia - Ania Dąbrowska. Podobnie jak i w piątek, tak i w sobotę na placu pojawił się tłum mieszkańców nie tylko z Gniezna, który przyszedł wysłuchać jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarek.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane