Jesteś tutaj:Kultura Lemoniada w domu
środa, 10 lipca 2019 16:18

Lemoniada w domu

  mnopr
Lemoniada w domu zdjęcie nadesłane

Już 21 lipca zapraszamy do Domu Powstańca Wielkopolskiego, w którym odbędą się warsztaty pod hasłem "Lemoniada w domu". 

- Chcemy aby Dom Powstańca Wielkopolskiego był miejscem żywym, oferującym mieszkańcom Gniezna wiele ciekawych wydarzeń, warsztatów i spotkań. Stąd też nasza propozycja familijnych warsztatów pod hasłem: Lemoniada w domu. Wspólnie stworzymy rodzinne przedstawienie inspirowane historią opowiadaną w DPW - informują organizatorzy.

Będzie to rodzinny domowy teatr lalkowy oparty na wspomnieniach i mikrohistoriach uczestników powstania. Spróbujemy zbadać jak i czy w ogóle można z dziećmi oswoić niełatwe wojenne tematy. Podczas spotkania będzie nam towarzyszyć chłodna cytrynowa lemoniada.

Wydarzenie odbędzie się 21 lipca w Domu Powstańca Wielkopolskiego w godzinach od 11 do 13. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.%20/">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / tel: 512 411 867/ FB Stary Ratusz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane