Jesteś tutaj:Kultura Teatr malucha - trzecie spotkanie
środa, 10 lipca 2019 17:32

Teatr malucha - trzecie spotkanie

  mnopr
Teatr malucha - trzecie spotkanie zdjęcie nadesłane

15 lipca zapraszamy do Starego Ratusza na warsztaty w ramach teatralnego lipca - mile widziani są mali mieszkańcy Grodu Lecha.

Tytuł trzeciego spotkania to "Letnia przygoda z piratami". Co się stanie jeśli nagle przeniesiemy się nad Bałtyk, u brzegów którego zakotwiczył statek groźnych piratów z Karaibów? Rozbudzimy wyobraźnie poprzez kreowanie wyimaginowanych przestrzeni związanych z morzem, nad które często jeździmy latem. To będzie warsztat pełen gier i zabaw teatralnych, którym będą towarzyszyć ćwiczenia ruchowe i animacja przedmiotu.

Zapraszamy w poniedziałek 15 lipca o godzinie 11:00. Wstęp wolny - sala na parterze - wejście główne od strony ul. Chrobrego. Obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./ t: 512 411 867/ FB stary Ratusz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane