Jesteś tutaj:Kultura Kolejne Motoserce już w sobotę!
czwartek, 11 lipca 2019 10:38

Kolejne Motoserce już w sobotę!

 
Kolejne Motoserce już w sobotę! fot. Szymon Skweres

Już 13 lipca na gnieźnieńskim Rynku odbędzie się dziesiąta edycja wyjątkowej imprezy Motoserce, w trakcie której odbędzie się zbiórka krwi oraz nakrętek.

W tym corocznym wydarzeniu, organizowanym przez gnieźnieńskich motocyklistów, głównym motywem jest dzielenie się swoją krwią. Stąd też tego dnia odbędzie się akcja krwiodawstwa, w trakcie której każdy będzie miał szansę honorowo oddać życiodajny płyn. Każdy, kto tego dokona, będzie mógł liczyć na bon do restauracji "Za drzwiami" oraz jednorazową wejściówkę do klubu "Szymański Fitness", a także akcesoria i kosmetyki samochodowe Maxmaster. Zbiórka odbywać się będzie w godzinach od 10:00 do 15:00.

Poza samą akcją krwiodawstwa, organizatorzy spod szyldu Born To Ride MC Poland, przygotowali także wiele innych atrakcji dla gości wydarzenia. Na Rynku odbędą się m.in.wystawa motocykli, wystawa aut Wzlotowisko, pokaz grupy militarnej JW5200, pokaz karate Inochi Gniezno oraz ratownictwa drogowego gnieźnieńskich strażaków. Poza tym nie zabraknie też czegoś dla dzieci - paintballa, dmuchanej zjeżdżalni, placu zabaw, malowania twarzy, waty cukrowej, słodyczy i upominków oraz konkursów z nagrodami. 

Podczas Motoserca trwać będzie także zbiórka plastikowych nakrętek dla Tymka - zachęcamy do przynoszenia!

1 komentarz

  • Link do komentarza Dawca sobota, 13 lipca 2019 14:53 napisane przez Dawca

    Bon do restauracji "Za drzwiami" nie było.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane