Jesteś tutaj:Kultura Spotkanie z Joanną Opiat-Bojarską
poniedziałek, 15 lipca 2019 15:23

Spotkanie z Joanną Opiat-Bojarską

 
Spotkanie z Joanną Opiat-Bojarską źródło: BPMG

Za nami kolejny weekend i kolejna inicjatywa Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna z kryminałem w ręku - pod tym hasłem przebiega lipiec w książnicy. 

W minioną niedzielę odbyło się spotkanie z Joanna Opiat-Bojarska, autorką wielu poczytnych i cenionych powieści kryminalnych. Spotkanie z pisarką, które odbyło się w Latarni na Wenei, dotyczyło głównie fenomenu poczytności jej publikacji oraz najnowszej serii o pracy w policji pt. „Kryształowi”. 

Możliwość wysłuchania twórczyni zgromadziła sporą liczbę miłośników prozy pisarki, nie ukrywającej swych związków z Gnieznem. Rozmowę z gościem poprowadziła Agnieszka Ziebarth - kustosz Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna i pracownik Filii nr 9. 

źródło: BPMG

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane