Jesteś tutaj:Kultura Koncerty organowe w katedrze
sobota, 20 lipca 2019 12:17

Koncerty organowe w katedrze

 
Koncerty organowe w katedrze archiwum redakcji

Już w najbliższy piątek w katedrze odbędzie się drugie wydarzenie w ramach koncertów organowych. Tym razem zaprezentuje się Hubert Szreder.

W ramach corocznego, krótkiego cyklu koncertowego, już w czerwcu była okazja, by posłuchać gry na największym instrumencie muzycznym Gniezna, prezentowanej przez Ryszarda Superczyńskiego. Tym razem organizatorzy zapraszają na kolejny występ, podczas którego posłuchać będzie można repertuaru przygotowanego przez Huberta Szredera, studenta Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. 

Koncert odbędzie się w piątek 26 lipca o godzinie 19:00 w bazylice prymasowskiej. Wstęp wolny. Przypominamy też o występie, zaplanowanym w ramach "Letnich prezentacji organowych" który odbędzie się w niedzielę 21 lipca o godzinie 14:15 - również w katedrze i także wstęp wolny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane