Jesteś tutaj:Kultura Ostatnie lipcowe spotkanie z cyklu Teatru Malucha
czwartek, 25 lipca 2019 08:19

Ostatnie lipcowe spotkanie z cyklu Teatru Malucha

  mn
Ostatnie lipcowe spotkanie z cyklu Teatru Malucha zdjęcie nadesłane

Zbliża się ostatni warsztat w ramach lipcowego cyklu Teatr Malucha, które odbędzie sięw najbliższy poniedziałek w Starym Ratuszu.

29 lipca, o godz. 11.00 zaplanowano warsztat zatytułowany "Chodzi lalkarz światem". Teatr lalkowy to bardzo stary rodzaj teatru, znany na wielu kontynentach na całym świecie. Podczas spotkania uczestnicy poznają różne rodzaje lalek - pacynkę, marionetkę, kukiełkę czy jawajkę. Którą z nich w trakcie warsztatu samodzielnie skonstruują mali uczestnicy i uczestniczki? Organizatorzy zapraszają również na warsztat konstruowania autorskiej lalki teatralnej "pończoszanki".

Warsztat poprowadzi animator kultury, dziennikarz, popularyzator gnieźnieńskiej gwary i lalkarz teatralny z wykształcenia Jarosław Mikołajczyk. Wstęp wolny - zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 512 411 867.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane