Jesteś tutaj:Kultura Rodzinny piknik z gnieźnieńską biblioteką
środa, 31 lipca 2019 09:22

Rodzinny piknik z gnieźnieńską biblioteką

  mn
Rodzinny piknik z gnieźnieńską biblioteką zdjęcie nadesłane

Wydarzeniem kolejnego z weekendów Królewskiego Festiwalu Artystycznego w Gnieźnie będzie nowość: Piknik z Biblioteką Publiczną Miasta Gniezna, który zaplanowano 4 sierpnia w Dolinie Pojednania.

Motywem przewodnim przygotowanych atrakcji będzie oczywiście literatura. Nie zabraknie warsztatów, zabaw i i quizów, a głównymi atrakcjami będą występ iluzjonisty oraz koncert zespołu Tom Bishop.

Piknik Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna rozpocznie się w niedzielę, 4 sierpnia, i potrwa od 14:00 do 18:00. Wspólnie z Urzędem Miejskim i Miejskim Ośrodkiem Kultury w Gnieźnie oraz dzięki pomocy partnerów: Pracowni K&M, DobrzeSieBaw.pl, cukierni Familijna, sklepowi Mrówka, hurtowni TropSport oraz firmom Altom i Velux, gnieźnieńska książnica przygotowała bogaty zestaw atrakcji.

Tego dnia, w zlokalizowanej w pobliżu Rynku Dolinie Pojednania, na uczestników czekać będą m.in.:

- prezentacje klubów Biblioteki,

- warsztaty plastyczne i paleontologiczne,

- quizy literackie,

- wizyta Pana Kleksa,

- pracownia epistolarna,

- bańki mydlane,

- gry sprawnościowe i smerfastyczne zabawy,

- słodki poczęstunek,

- występ iluzjonisty.

Całość imprezy zwieńczy koncert pt. „Między książką a piosenką” zespołu Tom Bishop, podczas którego premierowo zostanie zaprezentowany nowy materiał – oczywiście inspirowany literaturą.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny