Jesteś tutaj:Kultura Sierpień w Starym Ratuszu - zabawa
środa, 31 lipca 2019 17:45

Sierpień w Starym Ratuszu - zabawa

 
Sierpień w Starym Ratuszu - zabawa zdjęcie nadesłane

Szukając najtrafniejszej wakacyjnej formy na sierpień, Stary Ratusz zaprasza do zabawy. Organizatorzy proponują działania familijne, mając na względzie czas urlopowy i ciągłe poszukiwanie nowych form atrakcyjnych dla całej rodziny.

W propozycji znajduje się standardowy cykl "Malucha" nastawiony na zabawę oraz na różne jej formy, m.in. Zabawę w chowanego, która jest propozycją szukania ciekawych gier i zabaw schowanych w murach Starego Ratusza. Ponadto szykowane są także dwie odsłony dla najmłodszych - niemowlaków w ramach działania "Wszystkie ruchy dozwolone", gdzie organizatorzy zapraszają na sensoplastykę i taniec w chustach/nosidłach.

Pod koniec sierpnia zaplanowano coś dla rodziców, animatorów i nauczycieli - warsztat "Rodzicielstwo przez zabawę". Dla mieszkańców Gniezna jest także propozycja w ramach projektu "W zdrowym ciele zdrowy duch" czyli gnieźnieńskie mistrzostwa gier podwórkowych oraz imprezę taneczną o historycznej nazwie "Zabawa Latowa", gdzie razem z zespołem "Gentle Swing" będzie można na dziedzińcu Starego Ratusza spędzić rewelacyjnie wieczór. W ramach działania wakacyjnego zapraszamy także na drugą odsłonę "Lemoniady w Domu" organizowanej w Domu Powstańca Wielkopolskiego.

Poniżej program:

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane