Jesteś tutaj:Kultura Stwórz zabawki w ramach warsztatu recyklingowego
czwartek, 08 sierpnia 2019 10:05

Stwórz zabawki w ramach warsztatu recyklingowego

 
Stwórz zabawki w ramach warsztatu recyklingowego archiwum redakcji

Zapraszamy na kolejną odsłonę warsztatów, odbywających się w ramach cyklu Zabawa Malucha w Starym Ratuszu.

Tym razem w poniedziałek 12 sierpnia o godzinie 11:00 zaplanowano warsztat recyklingowy z użyciem kartonów i wyobraźni. Uczestnicy stworzą samochody - może najnowocześniejsze bolidy, wesołe pudełka na zabawki i skrzynie na własne skarby. Będzie można kleić, zszywać, malować konstruując zabawkę, którą oczywiście każdy może zabrać do domu. To okazja do zabawy plastycznej (prawie) bez końca, więc rodzice także mogą się na nią przygotować.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 512 411 867 lub poprzez FB Starego Ratusza.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane