Jesteś tutaj:Kultura Lemoniada w Domu - warsztaty rysownicze
czwartek, 08 sierpnia 2019 12:20

Lemoniada w Domu - warsztaty rysownicze

  mn
Lemoniada w Domu - warsztaty rysownicze zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na kolejną odsłonę "Lemoniady w Domu", podczas której odbywają się rodzinne zajęcia - tym razem będzie to rysowanie.

Dom Powstańca Wielkopolskiego (wejście od ul. Rzeźnickiej) zaprasza w niedzielę 18 sierpnia do siebie na drugie wakacyjne warsztaty. Tym razem będą to rodzinne zajęcia z rysowania, zainspirowane jedną z historycznych pamiątek obecnych na wystawie. Podczas przerwy będzie można również napić się tytułowej, chłodnej lemoniady.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 18 sierpnia w godzinach od 11:00 do 13:00. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wstęp wolny!

Przypominamy o drugiej części naszych wakacyjnych warsztatów pt. "Lemoniada w Domu" 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane