Wydrukuj tę stronę
wtorek, 13 sierpnia 2019 09:20

Trzecie spotkanie z cyklu Zabawa Malucha

  mn
Trzecie spotkanie z cyklu Zabawa Malucha archiwum redakcji

W najbliższy poniedziałek odbędą się kolejne zajęcia dla dzieci w wieku 4-10 lat z opiekunami w ramach cyklu Zabawa Malucha.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 19 sierpnia, o godzinie 11.00 w Starym Ratuszu w sali na parterze. Tam odbędą się kolejne zajęcia dla dzieci 4-10 lat z opiekunami w ramach cyklu "Zabawa malucha", będące jedną z wielu świetnych propozycji wakacyjnego wydarzenia "Sierpień - zabawa".

"Tak, jak lubię"  to warsztat, podczas którego to dzieci wymyślą w co i jak chcą się bawić. To będzie bardzo kreatywna propozycja działania, podczas której organizatorzy oddadzą aktywność w ręce dzieci, pozwalając im decydować i kreować sytuacje wspólnej zabawy, wzmacniając ich odwagę i poczucie własnej wartości. Dorośli opiekunowie będą w tym procesie towarzyszyć, ale i aktywnie uczestniczyć.

Warsztat poprowadzi Dominika Sochacka - Drzewiecka. Wstęp wolny - zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 512 411 867 lub poprzez profil na Facebooku.