Jesteś tutaj:Kultura Raz Dwa Trzy już wkrótce w Gnieźnie
czwartek, 05 września 2019 12:09

Raz Dwa Trzy już wkrótce w Gnieźnie

 
Raz Dwa Trzy już wkrótce w Gnieźnie fot. Sławek Przerwa

Już 14 września w Gnieźnie wystąpi zespół Raz Dwa Trzy. Wydarzenie odbędzie się w Auli im. Jana Pawła II, a zaprasza na nie Agencja Passion Events.  

Ten koncert to muzyczna podróż po świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą. 

Raz Dwa Trzy to zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania, to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen. 

Teraz, po raz pierwszy, zespół zagra swój niezwykły program „Raz, Dwa, Trzy – Ważne piosenki” w Gnieźnie, dla tutejszej publiczności, która zawsze entuzjastycznie witała Adama Nowaka i towarzyszących mu Artystów. To będzie z pewnością niezapomniany, klimatyczny wieczór, który utkwi w głowach każdemu, kto tego dnia wydrze kartkę ze swojego kalendarza i zechce złożyć ją na scenie Auli im. Jana Pawła II w pierwszej stolicy Polski.

Koncert odbędzie się w sobotę 14 września o godzinie 19:00 w auli Szkoły Pomnik. Bilety i szczegóły można znaleźć na stronie: www.passionevetns.pl

1 komentarz

  • Link do komentarza micio czwartek, 05 września 2019 14:05 napisane przez micio

    Ilu mieszkańców Gniezna wie gdzie znajduje się Aula im. Jana Pawła II?
    Wystarczyło napisać porostu że w auli Szkoły Pomnik

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane