Jesteś tutaj:Kultura Spotkania teatralne „bez kurtyny” już w ten weekend
środa, 14 sierpnia 2019 15:46

Spotkania teatralne „bez kurtyny” już w ten weekend

 
Spotkania teatralne „bez kurtyny” już w ten weekend archiwum redakcji

Już po raz piąty w najbliższy weekend centrum miasta zawładną nieszablonowe spektakle uliczne uznanych polskich teatrów niezależnych.

Tego roku, na płycie gnieźnieńskiego roku oprócz stałego gościa Gnieźnieńskich Spotkań Teatralnych, czyli nowosolskiego teatru „Terminus A Quo”, będzie okazja obejrzeć teatry „Stajnia” i „Hesperydy”, a także grupę Signum Ignis. W sumie w trakcie tegorocznej edycji wydarzenia odbędzie się sześć spektakli - po dwa w piątek, sobotę i niedzielę. Szczegółowy harmonogram poniżej. Wstęp wolny!

Piątek, 16 sierpnia
19:00 PoNalowanie na kaczki barona Munchausena - Teatr Terminus A Quo (Nowa Sól)
20:30 Moja gra - Teatr Stajnia (Drawsko Pomorskie)

Sobota, 17 sierpnia
19:00 INFANTY - Teatr Stajnia
20:00 Szelestnica Teatr Terminus A Quo
21:30 Ciemna Strona WYobraźni - Grupa Signum Ignis (Kożuchów)

Niedziela, 18 sierpnia
19:00 Antygona - Teatr Terminus A Quo
20:30 Noc w Muzeum - Teatr Hesperydy (Chełm)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane