Jesteś tutaj:Kultura Trwa nabór do Szkoły Tańca i Baletu Le Pas!
poniedziałek, 26 sierpnia 2019 09:07

Trwa nabór do Szkoły Tańca i Baletu Le Pas!

  Artykuł sponsorowany
Trwa nabór do Szkoły Tańca i Baletu Le Pas! fot. Jakub Gajek

Pierwsza profesjonalna szkoła baletowa w Gnieźnie prowadzi właśnie nabór na nowy rok szkolny. To dobra okazja, by poznać propozycje nauki dla najmłodszych.

W ofercie można znaleźć lekcje tańca klasycznego (baletu), akrobatyki czy gimnastyki artystycznej. Szkoła jest jedyną w Gnieźnie placówką zorientowaną na występy na profesjonalnej scenie teatralnej podczas corocznych spektakli baletowo-akrobatycznych.

Zapisu można dokonać wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając w treści imię i nazwisko dziecka, wybraną technikę, rok urodzenia oraz telefon kontaktowy do jednego z rodziców.

Więcej informacji na stronie www.szkolalepas.com

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane