Jesteś tutaj:Kultura Zabawa malucha – warsztaty dla dzieci
poniedziałek, 26 sierpnia 2019 08:58

Zabawa malucha – warsztaty dla dzieci

  mn

26 sierpnia, w poniedziałek Stary Ratusz w Gnieźnie zaprasza na warsztat p.t. „Na wyciągnięcie ręki”.

Jak zrobić zwierzę? np. sympatycznego prosiaczka-skarbonkę, albo własne pieczątki, albo karmnik dla ptaków z pudełka po herbacie? Oczywiście najlepiej samodzielnie i z tego co jest na wyciągnięcie ręki. 

To warsztat ekologicznych zabawek, które dzieci wykonają z pomocą rodziców. Bo jak zabawa, to i zabawki – proste, rozwijające wyobraźnię, ćwiczące małą motorykę i niezbędne podczas wakacyjnych zabaw z przyjaciółmi. 

Warsztat odbywa się 26 sierpnia o godzinie 11. Wstęp wolny! zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / t: 512 411 867

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane