Jesteś tutaj:Kultura Polska Gra o tron - intrygujące dzieje dynastii Piastów
wtorek, 27 sierpnia 2019 13:28

Polska Gra o tron - intrygujące dzieje dynastii Piastów

 

Zapraszamy na wykład, którego będzie okazja wysłuchać w najbliższy piątek w Latarni na Wenei. Gościem będzie Armin Mikos von Rohrscheidt, znany promotor turystyki kulturowej i historii.

Spotkanie pod tytułem "Polska Gra o tron - intrygujące dzieje dynastii piastów (i co z tym dalej zrobić)" będzie okazją do wysłuchania nie tyle, co opowieści o dziejach pierwszej polskiej królewskiej dynastii. To dobry moment na to, by poznać zawiły przebieg różnych wydarzeń, związanych z Piastami, których losy bardzo często mogłyby stać się odzwierciedleniem powieści tworzonych przez Georga R.R. Martina.

Tę wyjątkową historię opowie dr hab. prof. GSW Milenium Armin Mikos von Rohrscheidt, który przybliży fascynujące dzieje polskich władców, mało znane fakty z ich życia oraz opowie o zarządzaniu dziedzictwem piastowskim. Wykład odbędzie się w piątek 30 sierpnia o godzinie 18:00 w Latarni na Wenei. Wstęp wolny - zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane