Jesteś tutaj:Kultura Książka malucha - propozycja dla najmłodszych
poniedziałek, 02 września 2019 08:47

Książka malucha - propozycja dla najmłodszych

  mn
Książka malucha - propozycja dla najmłodszych zdjęcie nadesłane

Wrzesień kojarzymy najczęściej z powrotem do szkoły, a jak szkoła to nauka, zdobywanie umiejętności i wiedzy np. z książek. Książka będzie także zwornikiem wrześniowych propozycji kulturalnych dla najmłodszych z opiekunami w cyklu „Książka Malucha”.

Podczas pięciu spotkań w Starym Ratuszu, organizatorzy mają propozycje związane z książką jako przedmiotem niezbędnym we wszechstronnym rozwoju od najmłodszych lat. W czasie warsztatów uczestnicy będą tworzyć książkę przestrzenną tzw. pop-up book, wykonają samodzielnie książeczkę miniaturę z własnym ilustrowanym alfabetem. Nie zabraknie wesołych zabaw i animacji, podczas których będzie można m.in. książkę usłyszeć i poćwiczyć artykulację wyrazów dźwiękonaśladowczych. Będzie także warsztat z elementami bajkoterapii, pozwalający najmłodszym nie tylko uruchomić wyobraźnię i obudzić ciekawość, ale i wspierać w pracy z własnymi emocjami. Podczas ostatniego warsztatu animacyjnego uczestnicy dotkną zagadnień budowania relacji dziecka z rodzicem.

Pięć terminów w cyklu Książka Malucha to pięć ciekawych tematów do wyboru. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki 2, 9, 16, 23 i 30 września na parterze Starego Ratusza o godzinie 17:00. 

Zapraszamy dzieci w wieku 4-10 lat z opiekunami. Wstęp wolny, obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 512 411 867

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane