Jesteś tutaj:Kultura Posłuchajcie - zabawa familijna
wtorek, 03 września 2019 07:56

Posłuchajcie - zabawa familijna

  mnopr
Posłuchajcie - zabawa familijna zdjęcie nadesłane

W dwie wrześniowe środy, w każdej z pięciu sal Starego Ratusza zaproponowane będą różne działania na temat książki. 

Pierwsze ze spotkań odbędą się w środę 4 września w godzinach od 16 do 19. Na najbliższym odbędą się zajęcia plastyczne tworzenia ilustracji, postaci z książek i artystycznych zakładek, będzie strefa relaksu z audiobookami, każdy chętny będzie mógł przynieść swoją ulubioną książkę, aby ją przeczytać innym.

Organizatorzy współpracować będą tym razem z Biblioteką Publiczną Miasta Gniezna, która szykuje wiele ciekawych atrakcji, w tym aktywności z książką pachnącą czekoladą, czarną książką kolorów” oraz innymi nietypowymi i zagadkowymi książkami. Wstęp wolny - zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane