Jesteś tutaj:Kultura Książka malucha - kolejne spotkanie
czwartek, 05 września 2019 08:05

Książka malucha - kolejne spotkanie

  mn
Książka malucha - kolejne spotkanie zdjęcie nadesłane

W najbliższy poniedziałek odbędzie się drugie spotkanie dla dzieci w wieku 4-10 lat z opiekunami z cyklu Książka Malucha pt. „Wszystkie głowy smoka”.

Ten warsztat będzie związany z legendą o Smoku Wawelskim. W oparciu o przeczytany tekst, metodami teatralnymi będzie można zinterpretować klasycznych bohaterów legend i baśni. Będzie to miejsce na zabawy improwizacyjne, pracę z ruchem, gestem i mimiką - pojawią się księżniczki, rycerze oraz oczywiście smok. A nawet kilka smoków.

Zapraszamy 9 września, o godz. 17.00 w sali na parterze Starego Ratusza. Wstęp wolny. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i telefon: 512 411 867

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane