Jesteś tutaj:Kultura Drzwi otwarte w PEC wraz ze zbiórką krwi
czwartek, 05 września 2019 11:08

Drzwi otwarte w PEC wraz ze zbiórką krwi

 
Drzwi otwarte w PEC wraz ze zbiórką krwi archiwum redakcji

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zaprasza na piąte Drzwi Otwarte, które odbędą się w najbliższą sobotę 7 września na terenie ciepłowni przy ul. Spichrzowej.

Podczas Drzwi Otwartych, które trwać będą od 11:00 do 14:00, będzie można zobaczyć jak wygląda wytwarzanie ciepła docierającego do domów gnieźnian podczas zwiedzania miejscowej ciepłowni C-13. Ponadto będzie to okazja do skorzystania z wielu atrakcji, przygotowanych dla uczestników:

  • zabawy z animatorami,
  • konkursy z nagrodami,
  • zamek dmuchany,
  • poczęstunek z grilla,
  • spektakl ekologiczny w wykonaniu teatru z Krakowa,
  • występ artysty – bańkarza – Arkadiusza Gwizdały

Bezpłatny autobus MPK na drzwi otwarte w PEC wyruszy o godzinie 10:30 ruszy z ul. Pustachowskiej do ciepłowni według rozkładu jazdy linii nr 17. O godzinie 14:00 autobus będzie wracać w kierunku ul. Pustachowskiej - także trasą linii nr 17.

 

Drzwi otwarte rozpoczną się o godz. 11, natomiast już od godz. 10 na krwiodawców czekał będzie autobus do oddawania krwi w ramach akcji "Oddaj krew z Cieplikiem" która współorganizowana jest przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy Zarządzie Okręgowym PCK w Gnieźnie. Zbiórka potrwa do godz. 15.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane