Jesteś tutaj:Kultura Wystawa zdjęć Dawida Stube na inaugurację sezonu MOK
poniedziałek, 09 września 2019 13:19

Wystawa zdjęć Dawida Stube na inaugurację sezonu MOK

 
Wystawa zdjęć Dawida Stube na inaugurację sezonu MOK fot. Dawid Stube

Zapraszamy na wernisaż prac fotograficznych autorstwa Dawida Stube, który odbędzie się w najbliższą środę w Starym Ratuszu. 

Każdego roku Miejski Ośrodek Kultury stara się przygotować ciekawe wydarzenia na rozpoczęcie swojego sezonu. Po raz pierwszy inauguracja będzie miała miejsce w Starym Ratuszu i na jego dziedzińcu, co jest związane też z planowanym remontem ośrodka w najbliższym czasie. 

W środę 11 września o godzinie 18.00 zapraszamy do sali na parterze Starego Ratusza na wernisaż wystawy fotografii pod hasłem: "Teatr". Autorem zdjęć jest Dawid Stube - fotograf i pedagog. Na zdjęciach będzie można zobaczyć sceny ze spektakli, które odbywały się przez ostatnie 5 lat na deskach gnieźnieńskiego teatru. Wystawa czynna będzie do 27 września w godz. 10.00 - 18.00. Zapraszamy!

1 komentarz

  • Link do komentarza Paweł poniedziałek, 09 września 2019 18:49 napisane przez Paweł

    A to w teatrze odbywają się jakieś spektakle? Myślałem, że tylko w pomniku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane