Jesteś tutaj:Kultura Koncert Michała Kowalonka już w środę
poniedziałek, 09 września 2019 14:46

Koncert Michała Kowalonka już w środę

 
Koncert Michała Kowalonka już w środę zdjęcie nadesłane

W środę 11 września zapraszamy na koncert Michała Kowalonka, który odbędzie się na dziedzińcu Starego Ratusza.

Lider poznańskiej grupy Snowman oraz dziecięcej formacji Lumikulu. Od 2012 roku do niedawna był wokalistą grupy Myslovitz. Koncertował z różnymi projektami między innymi w Nowym Jorku, Memphies, Chicago, Londynie, Paryżu czy Berlinie, dzielił scenę z takimi artystami jak Lenny Kravitz, Hozier i Archive. Dzięki swojemu doświadczeniu wspiera młodych twórców i młode zespoły. Artysta rusza w krótką solową trasę po małych, kameralnych miejscach. Na tych solowych koncertach zaprezentuje autorskie, nietypowe, niebanalne piosenki... w repertuarze ma też utwory zespołów, w których się udziela(ł). W maju 2019 roku artysta zadebiutował z autorskim projektem. Michał Kowalonek wydał wtedy album „O Miłości W Czasach Powstania”.

Ten koncert to będzie luźne, intymne spotkanie, wypełnione muzyką i opowieściami. Odbywać się będzie w ramach tegorocznej inauguracji sezonu Miejskiego Ośrodka Kultury. Koncert zaplanowano na 11 września o godzinie 19:00 na dziedzińcu Starego Ratusza. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Miejskim Ośrodku Kultury.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane