Jesteś tutaj:Kultura Książka Malucha w Starym Ratuszu - trzecie spotkanie
środa, 11 września 2019 08:32

Książka Malucha w Starym Ratuszu - trzecie spotkanie

 

Zapraszamy na kolejne warsztaty dla najmłodszych (dzieci 4-10 l.) z opiekunami w ramach cyklu Książka Malucha w Starym Ratuszu.

Trzecie spotkanie ww cyklu odbędzie się 16 września, o godz. 17.00, pt. „Książki najmniejsze”. Warsztat będzie poświęcony miniaturowym książeczkom, które w świecie dorosłych stanowią przedmiot kolekcjonerski. Podczas spotkania młodsi uczestnicy zobaczą jak małe mogą być książki, następnie samodzielnie stworzą własną jej mini wersję. 

Warsztat odbędzie się w sali na parterze Starego Ratusza - wstęp wolny - zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - telefon: 512 411 867

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane