Jesteś tutaj:Kultura Biesiada uliczna Moktoberfest już w sobotę
czwartek, 12 września 2019 11:50

Biesiada uliczna Moktoberfest już w sobotę

 
Biesiada uliczna Moktoberfest już w sobotę archiwum redakcji

Już 14 września na ul. Łubieńskiego odbędzie się coroczny MOKtoberfest - tradycyjna impreza na początek sezonu kulturalnego MOK.

Coroczna biesiada z piwem, letnimi przysmakami i prezentacjami poszczególnych sekcji na scenie zbudowanej na ulicy Łubieńskiego to także ostatni moment na zapisy do zespołów, pracowni i sekcji działających w ośrodku.

Program:

 • godz. 16.00 - 19.00 - prezentacje estradowe oraz warsztaty artystyczne sekcji i pracowni MOK
 • godz. 19.00 - 22 - program estradowy "Kapeli Zbójnicy" - góralskie tańce i anegdoty, nauka gwary i tańca zbójnickiego.

Ponadto trakcie imprezy: gry konkursy i zabawy dla dzieci, zamki powietrzne, trampolina, przejazdy kolejką, turnieje cięcia drzewa, wbijania gwoździ, jedzenia oscypka,

Nowy sezon kulturalny MOK niesie ze sobą chwilowe zmiany. Ze względu na prace remontowe działalność statutowa polegająca na prowadzeniu sekcji, klubów i zespołów prowadzona będzie w lokalizacjach tymczasowych:

 • pracownie plastyczne, rękodzieła, haftu, teatralna, wokalne, Chór Dzwon, literacka, hobbystyczne, szachowe i brydż - Stary Ratusz oraz oficyna w lokalizacji ul. Chrobrego 40/41 (wejście od ul. Rzeźnickiej).
 • zespoły taneczne – MOK (docelowo Hala Sportowo – Widowiskowa im. M. Łopatki)
 • pracownia witrażu - Internat WSCKZiU ul. Mieszka I 27
 • gimnastyka korekcyjno - usprawniająca, gimnastyka seniora oraz zumba - Szkoła Tańca i Baletu LE PAS ul. Mickiewicza 8

Zapisy na zajęcia stałe prowadzi sekretariat MOK od pon. - pt. w godz. 8.00 - 14.30 oraz podczas pikniku kulturalnego MOKtoberfest dnia 14 września w sobotę od 16.00 do 19.00 na ul. Łubieńskiego 11. Zajęcia rozpoczną się 16 września.

2 komentarzy

 • Link do komentarza rezigiusz sobota, 14 września 2019 18:34 napisane przez rezigiusz

  Impreza była fajna dopóki Darek i Tomek nie zaczęli wiedzieć co jest lepsze od tego co było.

  Cóż zarżneli już inne fajne imprezy to ta zarżną tym co jest dziś.

  Szkoda !!!

 • Link do komentarza kropka piątek, 13 września 2019 21:49 napisane przez kropka

  MOKTOBERFEST będzie w tym roku bardzo skromny. Trudno . Pójdziemy do PAB-u

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane