Jesteś tutaj:Kultura Książka Malucha - czwarte spotkanie
czwartek, 19 września 2019 08:46

Książka Malucha - czwarte spotkanie

  mn
Książka Malucha - czwarte spotkanie zdjęcie nadesłane

Zapraszamy małych i dorosłych mieszkańców Gniezna na kolejny warsztat w cyklu "Książka Malucha" w Starym Ratuszu.

Czwarta odsłona już w poniedziałek, 23 września, o godz. 17.00 w sali na parterze, pod tytułem "Bajki - pomagajki".

Podczas warsztatu sięgniemy do metody bajkoterapii, wykorzystywanej w pracy z dziećmi wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Opowieść, którą usłyszą uczestnicy, będzie miała walory edukacyjne i terapeutyczne - po lekturze, ważna jest wspólna rozmowa z najmłodszymi. Na koniec nie zabraknie warsztatu plastycznego, pozwalającego uczestnikom na wolność w wyrażeniu siebie.

Wstęp wolny, zapisy e: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., t: 512 411 867 lub poprzez profil FB Starego Ratusza.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane