Jesteś tutaj:Kultura Part Of The Kitchen wystąpi w Dobrym Browarze
sobota, 21 września 2019 10:35

Part Of The Kitchen wystąpi w Dobrym Browarze

 
Part Of The Kitchen wystąpi w Dobrym Browarze zdjęcie nadesłane

Już za kilka dni do Gniezna przyjedzie kwintet artystów, tworzący od kilku lat. Grupa muzyków pojawi się w Gnieźnie na aproszenie Agencji Artystycznej JazzGra

W najbliższy piątek 27 września w Dobrym Browarze zaprezentuje się młody, ciekawy projekt artystyczny, powstały w 2016 roku w Poznaniu. Part Of The Kitchen to kwintet, który po roku wspólnej pracy wydał pierwszą debiutancką "epkę" pt. Below the line, zawierającą 5 autorskich piosenek. Od tego czasu repertuar artystyczny bardzo się rozbudował i już wkrótce będzie okazja, by posłuchać tej twórczości. Zwłaszcza, że grupa szykuje się do wydania pierwszego albumu.

- Zespół przyjedzie do nas z materiałem, który jeszcze się nigdzie nie ukazał, na żadnym nośniku poza epką. Będzie więc to wyjątkowa okazja, by posłuchać tych utworów. To arcyciekawy zespół, który wymyka się spod jakiejkolwiek stylistyki. Jak to mówią, tworzą muzykę autorską - są to wyłącznie ich kompozycje, grają konglomerat - w dobrym tego słowa znaczeniu - różnych stylów muzycznych. Jest w tym szczypta jazzu, bluesu, rocka, wyrafinowanego popu, folk, ballada. Wszystko pięknie zmiksowane, ale nie bez bezzasadnie, tylko w bardzo ciekawy sposób - przekazał Krzysztof Gronikowski z Agencji Artystycznej JazzGra.

Koncert odbędzie się 27 września o godzinie 20:00 w Dobrym Browarze przy ul. Grzybowo 34. Bilety w cenie 30 złotych są jeszcze do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane