Jesteś tutaj:Kultura Konkurs recytatorski: Fantastyka to także poezja
poniedziałek, 23 września 2019 11:10

Konkurs recytatorski: Fantastyka to także poezja

 
Konkurs recytatorski: Fantastyka to także poezja zdjęcie nadesłane

Zapraszamy do udziału wszystkich, niezależnie od wieku, do udziału w powiatowym konkursie recytatorskim "Od Świtezianki do Luthien". Zgłoszenia składać należy do 30 września.

Konkurs kierowany jest do wszystkich tych, którym nie jest obce słowo pisane, a szczególnie do miłośników fantastyki. Dlatego nie ma tu ograniczeń wiekowych i do udziału może się zgłosić każdy - ważne, by dokonać tego do 30 września br., gdyż liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona. 

Konkurs odbywać się będzie 25 października br. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Czerniejewie - o godzinie 13:00 przedszkole i klasy I-IV, a o godzinie 16:00 młodzież i dorośli. 

Szczegóły (regulamin, karta uczestnika) dostępne są na stronach www.biblioteka.czerniejewo.pl

Organizatorami konkursu jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Czerniejewie, Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu Filia w Gnieźnie oraz Klub Fantastyki Fantasmagoria w Gnieźnie. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane