Jesteś tutaj:Kultura Zapraszamy na koncert „Pro Memoria”
poniedziałek, 14 października 2019 11:21

Zapraszamy na koncert „Pro Memoria”

 
Zapraszamy na koncert „Pro Memoria” archiwum redakcji

Już w najbliższą niedzielę w katedrze gnieźnieńskiej odbędzie się koncert orkiestry kameralnej. W programie muzyka klasyczna.

Koncert Pro Memoria odbędzie się 20 października o godzinie 16:00 w bazylice św. Wojciecha. Przed słuchaczami wystąpi Orkiestra Kameralna Accademia dell'Arco pod kierownictwem prof. Pawła Radzińskiego. Zespół powstał w 1989 roku i w tym roku obchodzi 30-lecie działalności. Od samego początku przewodzi jej założyciel, Paweł Radziński, skrzypek i jednocześnie profesor Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

W repertuarze niedzielnego koncertu przewidziano muzykę z kompozycji J. S. Bacha, A. Vivaldiego i J. Haydna. Wstęp wolny!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane